چیزهایی که باید در مورد عمل بینی فانتزی استخوانی بدانید!!!

عمل بینی فانتزی استخوانی

شما هم جزء افرادی هستید که تصمیم به عمل بینی فانتزی استخوانی دارید؟ به نظر شما چه افرادی برای جراحی بینی فانتزی مناسب هستند؟ نتیجه ی جراحی بینی عروسکی چیست؟

شاید با شنیدن جراحی بینی فانتزی ذهنتان به سمت مدل های غیرمعمولی که در اطرافمان کم نیستند، برود!!! شاید فردی را دیده باشید که بینی خود را مدل فانتزی عمل کرده است ولی نسبت به چهره ی قبل از عمل خود زشت تر شده است!!! به نظر شما علت این اتفاق چیست؟

در این مطلب سعی داریم اطلاعاتی در مورد عمل بینی فانتزی استخوانی و افراد مناسب برای این جراحی در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. اگر مشتاق هستید به پاسخ سوالات فوق دست یابید با ادامه ی مطلب همراه باشید.

نمونه جراحی بینی فانتزی دکتر هیربد بهنام

نمونه جراحی بینی فانتزی دکتر هیربد بهنام

بینی طبیعی بهتره یا نیمه فانتزی

شاید اگر خود شما هم قصد جراحی زیبایی بینی داشته باشید، به فرم بینی خود بعد از عمل جراحی فکر کنید. ممکن است از خود بپرسید بینی طبیعی بهتر است یا فانتزی؟

فرض کنید برای جراحی زیبایی بینی به مطب جراح پلاستیک مراجعه کرده اید. مطمئنا در اولین جلسه ی معاینه و مشاوره از خواسته های خود صحبت می کنید. مثلا ممکن است از جراح خود بخواهید که بینی شما را مدل فانتزی عمل کند.

جراح بینی درخواست شما را مد نظر قرار می گیرد و مطابق با سلیقه ی شما روند جراحی را برنامه ریزی می نماید. اما به خاطر داشته باشید تنها سلیقه و نظر شما نمی تواند در نتایج حاصل از عمل جراحی تاثیر بگذارد!!!

تعجب نکنید! فرم و نوع بینی شما از جمله پارامترهای مهم و موثر در روند عمل رینوپلاستی و نتایج حاصل از آن می باشند. در مطلب جراحی زیبایی بینی، انواع فرم های بینی توضیح داده شده اند.

دکتر هیربد بهنام جراح پلاستیک در تهران می باشند. شما عزیزان می توانید برای کسب مشاوره و اطلاعات لازم جهت عمل بینی فانتزی استخوانی از طریق زیر اقدام نمایید:
شماره ی تماس: ۰۲۱۲۲۶۱۵۳۹۴ و مشاوره رایگان: ۰۹۲۰۳۱۸۲۳۲۸
صفحه اینستاگرام دکتر هیربد بهنام

افراد مناسب برای جراحی بینی فانتزی

شاید با فکر کردن به بینی های فانتزی، مدل های سربالا با کمی قوس ذهنتان را به خود مشغول کنند. برای ایجاد تغییرات مورد نیاز برای فرم فانتزی، لازم است تا بینی از استحکام بیشتری برخوردار باشد.

یک بینی استخوانی را در نظر بگیرید. چه نشانه هایی نظرتان را جلب می کند؟ مطمئنا بافت استخوانی مشهود و پوست نازک این مدل بینی ها اولین نشانه هایی هستند که در نگاه اول نظرتان را جلب می نمایند.

بافت استخوانی و بانک غضروفی مناسب از ویژگی های بارز بینی های استخوانی می باشند. بنابراین جراح بینی فضای بیشتری برای اعمال تغییرات مورد نیاز برای کسب نتیجه ی ایده آل را خواهد داشت.

بنابراین با کمی تامل می توانید به این نکته برسید که؛ بینی های استخوانی کاندید مناسب تری برای فرم های نیمه فانتزی و عروسکی می باشند.

بینی نیمه فانتزی زنانه

اکثر متقاضیان جراحی بینی فانتزی را زنان تشکیل می دهند. مطمئنا اگر خود شما هم قصد جراحی بینی داشته باشید علاوه بر پرس و جو برای یافتن بهترین جراح بینی در تهران، به دنبال دیدن نمونه کارهای جراحی بینی بعد از عمل می باشید.

عکس بینی فانتزی عروسکی

عکس بینی فانتزی عروسکی

بهترین جراح بینی نیمه فانتزی

بسیاری از افراد با دیدن نمونه کارهای عمل بینی فانتزی می توانند یک ایده آل ذهنی برای خود ایجاد نماید. در اینجا لازم به ذکر می دانیم که؛ برخی از افراد در هنگام مراجعه به جراح پلاستیک با خود عکسی از یک بازیگر یا چهره ی مشهور به همراه دارند و درخواست دارند تا بینی خود را مانند او عمل کنند.

به نظر شما این یک درخواست منطقی می باشد؟ پاسخ به این سوال سلیقه ای می باشد.

طبق اصول رعایت شده در رینوپلاستی، نتیجه ی حاصل از عمل جراحی تحت تاثیر عواملی نظیر:

نوع بینی بیمار، وضعیت داخلی بافت بینی (انحراف تیغه ی بینی، پولیپ و…)، سلیقه ی بیمار و صلاحدید جراح بینی می باشد.

بنابراین لازم است بعد از انتخاب بهترین جراح بینی نیمه فانتزی در تهران، به او اعتماد کنید و دست از انتظارات نامعقول و غیر منطقی بردارید. زیرا تنها در این صورت است که می توانید نتایج ایده آل و مطلوبی را کسب نمایید.

مقالات مرتبط:

جراحی ترمیمی بینی

جراحی انحراف بینی

تزریق فیلر به بینی

پاسخ

6 + شش =

Call Now Button