همه چیز در مورد تزریق چربی به صورت

همه چیز در مورد تزریق چربی به صورت

در صورتی که قصد انجام جراحی جوانسازی صورت را دارید ولی فکر می کنید که لیفت صورت یا دیگر اشکال جراحی پلاستیک صورت برای شما مناسب نیست، احتمالاً نیاز به انجام تزریق چربی به صورت دارید.

این روش که به قصد زیبایی انجام می گیرد می تواند به بازگرداندن تناسب صورت به گونه ها، چانه و زیر چشم ها کمک کند و در مواردی می تواند به افزایش حجم لب ها هم منجر شود.

نمونه تزریق فیلر به لب دکتر هیربد بهنام

نمونه تزریق فیلر به لب دکتر هیربد بهنام

مراحل تزریق چربی به صورت

تزریق چربی به چه صورت است؟
در این روش چربی از بدن خود فرد گرفته می شود و به نواحی صورت که دچار افتادگی هستند تزریق می شود به این صورت حجم طبیعی صورت باز می گردد. در این روش ماده اصلی از بدن خود فرد گرفته می شود. سه مرحله در این روش انجام می گیرد.
مرحله اول : با لیپوساکشنی که به صورت آهسته انجام می گیرد چربی ها از بدن فرد گرفته می شود. از جمله نواحی متداول برای گرفتن چربی می توان به شکم، غبغب، ران ها و یا باسن اشاره کرد.
مرحله دوم : چربی هایی که از بدن فرد گرفته شده است ایزوله می شود و سلول های چربی جدا می شوند.
مرحله سوم : مرحله سوم و نهایی شامل تزریق سلول های چربی به نواحی هدف در صورت می باشد.

دکتر هیربد بهنام جراح پلاستیک در تهران می باشند. راه های ارتباطی با دکتر هیربد بهنام به شرح زیر است:
شماره ی تماس: ۰۲۱۲۲۶۱۵۳۹۴ و مشاوره رایگان: ۰۹۲۰۳۱۸۲۳۲۸
صفحه اینستاگرام دکتر هیربد بهنام

افراد مناسب برای پروتز چانه

کاندیداهای تزریق چربی به صورت

با تزریق چربی به صورت می توان به از بین بردن چین و چروک ها منجر شد. چروک هایی در خط خنده، خط اخم و خطوط ماریونت و گود افتادگی زیر چشم ها یا زیر استخوان گونه را می توان با روش تزریق چربی به صورت بهبود بخشید.
لب هایی که به دلیل افزایش سن و سال حجم خود را از دست می دهند هم می تواند کاندیدای مناسبی برای تزریق چربی باشد. برخی اسکار ها بر روی صورت که در نتیجه آکنه به وجود می آیند هم می توان با تزریق چربی بهبود بخشید. افرادی که به بیش از یک مورد از موارد مذکور مبتلا باشند کاندیدای مناسبی برای این جراحی هستند.

نواحی تزریق چربی در صورت

چه نواحی از صورت را با تزریق چربی می توان درمان کرد؟
چین های موجود در پیشانی و بین ابروها و گود افتادگی های زیر چشم ها را می توان با تزریق چربی درمان کرد. با تزریق چربی می توان به اطراف صورت حجم بخشید و تناسب بهتری برای صورت مهیا نمود. گاهی اوقات گود افتادگی در ناحیه گردن رخ می دهد که می توان با تزریق چربی به بهبود ظاهر آن کمک کرد.
برخی نواحی صورت را می توان با یک بار تزریق چربی بهبود بخشید در حالی که برای برخی نواحی صورت لازم است که از چندین بار تزریق چربی بهره برد.
منبع : https://www.docshop.com/education/dermatology/injectables/fat-transfer

مقالات مرتبط:

تزریق فیلر

مراقبت های بعد از تزریق فیلر

مراقبت های بعد از تزریق بوتاکس

پاسخ

4 × 5 =

Call Now Button