Global site tag (gtag.js) - Google Analytics --> فیلم عمل جراحی آندوسکوپی سینوس | فیلم جراحی آندوسکوپی سینوزیت | انیمیشن جراحی سینوزیت

فیلم عمل جراحی آندوسکوپی سینوس عفونی

فیلم عمل جراحی آندوسکوپی سینوس

آیا دوست دارید فیلم عمل جراحی آندوسکوپی سینوس را ببینید؟

آیا شما هم قصد انجام عمل آندوسکوپیک سینوس را دارید؟

چه علتی باعث شده است که نیاز به عمل آندوسکوپی سینوس پیدا کنید؟

بسیاری از افرادی که کاندید عمل آندوسکوپیک سینوس هستند تمایل دارند قبل از اقدام به این جراحی با دیدن فیلم و یا تصویری از این عمل درمانی؛ تصویر سازی مناسبی در ذهن خود ایجاد نمایند و بتوانند استرس و اضطراب خود را تحت کنترل بگیرند.

ابعاد درمانی عمل آندوسکوپی سینوس

با ابداع دستگاه آندوسکوپ، بسیاری از اعمال جراحی سرعت بیشتری یافت. همچنین جراح می تواند با روش کم تهاجمی مانند عمل آندوسکوپیک عوارض موجود را تشخیص و اقدامات درمانی لازم را مد نظر قرار دهد.

بررسی داخلی حفره ی بینی و سینوس ها به واسطه ی آندوسکوپ اطلاعات دقیقی را در اختیار جراح پلاستیک قرار می دهد. این روش در زمینه های مختلفی اعم از تشخیص و یا درمان بیماری ها مورد استفاده قرار می گیرد و جایگاه ویژه ای در مبحث رینوسینوزیت پیدا کرده است.

دکتر هیربد بهنام جراح پلاستیک در تهران می باشند. شما عزیزان می توانید برای کسب مشاوره و اطلاعات لازم جهت عمل آندوسکوپی سینوس از طریق زیر اقدام نمایید:
شماره ی تماس: ۰۲۱۲۲۶۱۵۳۹۴ و مشاوره رایگان: ۰۹۲۰۳۱۸۲۳۲۸
صفحه اینستاگرام دکتر هیربد بهنام

 

بیماران مبتلا به سینوزیت مزمن که پاسخ درمانی مناسبی از دارودرمانی، اسپری های بینی و… نگرفته اند، می توانند به واسطه ی جراحی آندوسکوپی سینوس بیماری خود را درمان نموده و عوارض ناشی از آن را برطرف سازند.

پیشنهاد ویژه: اطلاعات مربوط به این عمل درمانی به طور مفصل در مبحث “جراحی آندوسکوپی سینوس” به همراه تصاویر و ویدیوهای مربوطه، بیان شده است.

هدف از جراحی آندوسکوپی سینوس

همانطور که در مطلب فوق بیان شد؛ درمان سینوزیت مزمن یکی از علل شایع در بهره مندی از عمل آندوسکوپی سینوس می باشد. اما این اتمام کار نیست!!!

این عمل جراحی در زمینه های مختلفی همچون: درمان و کنترل عوارض ناشی از انحراف تیغه بینی، بزرگ بودن شاخک های بینی و یا وجود پولیپ، نیز مورد استفاده قرار می گیرد و نتایج قابل قبول و رضایت بخشی را به ارمغان می آورد.

پیشنهاد ویژه: مراجعه به مطلب “درمان قطعی انحراف بینی

فیلم عمل آندوسکوپی سینوس

فیلم عمل آندوسکوپی سینوس

چه زمان نیاز به عمل آندوسکوپی سینوس است؟

شاید این سوال ذهنتان را درگیر کند که؛ چه زمانی نیاز به انجام عمل آندوسکوپیک بینی وجود دارد؟ همانطور که می دانید در درمان اکثر بیماری ها ابتدا روش های ساده و غیرتهاجمی مد نظر قرار می گیرند. انتخاب روش درمانی برحسب شدت بیماری، شرح حال بیمار و تشخیص پزشک متخصص صورت می پذیرد.

حال فردی را در نظر بگیرید که نسبت به روش های ساده ی درمانی همچون: استفاده از آنتی بیوتیک و یا داروهای ضد حساسیت واکنش مناسبی نداشته و نتیجه ی قابل قبولی کسب نکرده است.

بنابراین استفاده ی هرچه بیشتر داروهای مخصوص نه تنها منجر به تسکین التهاب و یا ترشح موکوز های بینی نمی شوند بلکه آستانه ی تحمل بیمار را کاهش می دهند.

گروه دیگری از بیماران نیز اظهار دارند که با قطع داروهای ضد حساسیت و یا آنتی بیوتیک، علائم بیماری مجدد ظاهر می شوند. این گروه از بیماران به دنبال راه حل مناسبی برای درمان قطعی سینوزیت مزمن می باشند.

  • بدیهی است؛ اقدام به عمل آندوسکوپی سینوس در افراد مذکور، تنها گزینه ی درمان مناسب و موثر محسوب می شود.

فیلم جراحی آندوسکوپی سینوزیت

شاید با خواندن مطالب تا اینجای کار؛ تمایل داشته باشید از مراحل عمل آندوسکوپی سینوس مطلع و با نحوه ی انجام آن آشنا شوید.

در این قسمت می توانید؛ نمونه ای از فیلم جراحی آندوسکوپی سینوس عفونی توسط دکتر هیربد بهنام (متخصص گوش حق و بینی و جراح پلاستیک در تهران) را مشاهده نمایید:

 

کلام آخر

به خاطر داشته باشید با توجه به افزایش خطا و اشتباهات پزشکی، باید در انتخاب پزشک خود هوشمندانه عمل کنید تا بتوانید از ایجاد عوارض نامطلوب ناشی از سهل انگاری جراح و… جلوگیری نمایید.

پیشنهاد ما به شما عزیزان این است تا با انتخاب بهترین جراح آندوسکوپی سینوس در تهران، عمل موفقیت آمیزی را به خود هدیه دهید و از نتایج رضایت بخش حاصل از آن لذت ببرید. برای داشتن انتخاب اصلح و دقیق می توانید سابقه ی پزشکی جراح کاندید شده ی خود را بررسی نمایید و نظر بیماران وی را جویا شوید.

سایر مقالات ارائه شده:

جراحی بینی 

جراحی ترمیم بینی

مراقبت های بعد از عمل بینی

پاسخ

3 × 4 =

Call Now Button