زاویه سازی صورت با تزریق فیلر

زاویه سازی صورت با تزریق فیلر

بازسازی ظاهر صورت با کم ترین میزان تورم و کبودی و به وسیله تزریق فیلر ممکن می شود. در صورتیکه چین و چروک ها و خط و خطوط صورت بهبود یابند، مسلماً تغییرات شگرفی در کیفیت پوست شما ایجاد می گردد.

فیلرهای تزریقی، ژل های مخصوصی هستند که از هیالورونیک اسید (HA) تشکیل شده اند. این ژل ها بافت نرم و بی رنگی داشته و قابل تزریق به عمق های مختلفی از پوست می باشند.

هیالورونیک اسید معمولاً به طور طبیعی در پوست پیدا می شود و موجب افزایش الاستیسیته، نرمی و حجم پوست شما می گردد. بر اثر افزایش سن و کاهش سطح HA در پوست، چین و چروک ها افزایش یافته و پوست آویزان می گردد. زاویه سازی صورت با تزریق فیلر تنها در یک جلسه، تنها در چند دقیقه و در کلینیک های معتبر قابل انجام می باشد.

دکتر هیربد بهنام متخصص گوش،حلق و بینی، و جراح پلاستیک و زیبایی در تهران می باشند. راه های ارتباطی با دکتر هیربد بهنام به شرح زیر است:
شماره های تماس: ۰۲۱۲۲۶۱۵۳۹۴ و مشاوره رایگان: ۰۹۲۰۳۱۸۲۳۲۸
صفحه اینستاگرام دکتر هیربد بهنام

زاویه سازی صورت با فیلر برای چه کسانی مناسب است؟

زاویه سازی صورت با فیلر برای بانوان و آقایانی که خواهان از بین بردن چین و چروک های پوست خود و بازگردانی حجم صورتی که با افزایش سن از بین رفته بود هستند، مناسب می باشد. همچنین وضعیت سلامت عمومی و اهداف واقع گرایانه از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.

زاویه سازی صورت با فیلر عموماً برای افرادی که صورت های کوچک و گردی دارند و یا دفرمگی خاصی در زوایای صورتشان ایجاد شده است، پیشنهاد می شود.

زاویه سازی صورت با تزریق فیلر چگونه انجام می شود؟

پیش از شروع پروسه تزریق فیلر، اندکی کرم بی حسی موضعی برای راحتی هر چه بیش تر شما در ناحیه مورد نظر استعمال می شود. سرنگی که پیش تر از ژل های مخصوص پر شده است، به زاویه های صورت و به مقدار مورد نیاز تزریق می گردد. معمولاً برای افزایش کانتور صورت، جلسات ترمیمی لازم می باشد.

نمونه زاویه سازی فک با تزریق فیلر دکتر هیربد بهنام

نمونه زاویه سازی فک با تزریق فیلر دکتر هیربد بهنام

مراقبت های پس از تزریق فیلر

  • شما باید خود را برای اندکی احساس ناراحتی، تورم و کبودی که برای چند روز پس از تزریق نیز با شما می مانند، آماده کنید.
  • از دست زدن و اعمال فشار بر روی ناحیه تزریق شده و انجام ورزش های سنگین برای یک الی دو روز پس از تزریق خودداری نمایید. همچنین ممکن است پزشک متخصص شما را از گرفتن حمام داغ و خوردن غذاها پر ادویه که موجب افزایش تورم و کبودی می شوند، منع نماید.
  • بهبود در ظاهر صورت معمولاً خیلی سریع قابل مشاهده می باشد، هر چند که باید برای مشاهده نتایج نهایی حاصل از تزریق، دو هفته صبر کرد.
  • جلسات ترمیمی برای رسیدن به بهترین نتایج ظاهری می توانند هر چند ماه یکبار انجام شوند. تحقیقات نشان می دهند که هر چه تعداد این جلسات بیش تر باشند، ماندگاری نتایج طولانی تر خواهند بود.
نمونه زاویه سازی فک با تزریق فیلر دکتر هیربد بهنام

نمونه زاویه سازی فک با تزریق فیلر دکتر هیربد بهنام

ماندگاری نتایج مثبت حاصل از تزریق فیلر چقدر است؟

فیلرهای تزریقی معمولاً نتایج موقت و زودگذری را بر روی ظاهر و چهره شما از خود بر جای می گذارند. ماندگاری این فیلرها عموماً بین ۶ ماه تا ۱-۲ سال، بسته به کیفیت مواد استفاده شده متفاوت می باشد. شما می توانید برای ماندگاری بیش تر، جلسات درمانی را تمدید نمایید.

سایر مقالات ارائه شده:

تزریق بوتاکس

جوانسازی پوست

جراحی بینی 

پاسخ

پنج × 5 =

Call Now Button