دکتر خوب برای پروتز چانه

دکتر خوب برای پروتز چانه

به چه دلیل قصد انجام پروتز چانه دارید؟

آیا به دنبال دکتر خوب برای پروتز چانه می باشید؟

پروتزهای صورت به منظور بهبود تناسب صورت و گونه ها و چانه به کار می روند. احتمال دارد که فرد این جراحی را به منظور زیبایی انجام دهد و یا به دلیل جراحی هایی که بر روی صورت وی در گذشته انجام گرفته است بخواهد از پروتز های صورت استفاده کند.

دکتر هیربد بهنام جراح پلاستیک در تهران می باشند. راه های ارتباطی با دکتر هیربد بهنام به شرح زیر است:
شماره ی تماس: ۰۲۱۲۲۶۱۵۳۹۴ و مشاوره رایگان: 09203182328
صفحه اینستاگرام دکتر هیربد بهنام

افراد مناسب برای پروتز چانه

کاندیدای مناسب برای پروتزهای صورت به شخصی گفته می شود که از سلامت فیزیکی خوبی برخوردار باشد و همچنین توقعات واقع بینانه ای از این جراحی داشته باشد. پروتز های صورت نمی توانند یک شخص را شبیه به شخصی دیگر کنند ولی به برجسته کردن جنبه های مختلف صورت می انجامند.

  • قبل از انجام جراحی حتماً نیاز است که بیمار با جراح پلاستیک خود مشورت کند. پرونده پزشکی و مشکلات دهانی و دندانی بررسی می شوند و در صورت نیاز در ابتدا این مشکلات برطرف و درمان می گردند. همچنین سوابق جراحی های زیبایی که بر روی صورت انجام گرفته است بررسی می گردند.

پزشک از بیمار می خواهد که هدف خود را از جراحی بگوید. اینکه قصد دارد چه جنبه هایی از صورت تغییر کند و چرا قصد تغییر ظاهر خود را دارد. اگر بیمار قصد انجام سایر جراحی های زیبایی را داشته باشد هم باز لازم است پزشک را در جریان قرار دهد.

  • اگر تصمیم به انجام جراحی گرفته شود، پس از آن نوبت به تصمیم برای انتخاب نوع بیهوشی است. یک نوع بیهوشی شامل بی حسی موضعی و تزریق آرام بخش به فرد می باشد.
  • نوع دیگری از بیهوشی وجود دارد که بنا بر صلاحدید پزشک انتخاب می گردد و شامل بیهوشی کلی بیمار است و در این روش بیمار در تمام طول جراحی بیهوش است.
نمونه جراحی پروتز چانه دکتر هیربد بهنام

نمونه جراحی پروتز چانه دکتر هیربد بهنام

جراحی پروتز های صورت

در اکثر موارد جراحی پروتزهای به صورت سرپایی انجام می گیرد. بدین معنا که نیازی به بستری بیمار در بیمارستان نمی باشد. اینکه این جراحی در کجا و چگونه انجام می گیرد بستگی به شرایط بیمار دارد. همچنین اینکه چه مدت زمان برای انجام جراحی نیاز است باز هم به این بستگی دارد که پروتز در کدام بخش صورت جاگذاری شود. به طور کلی جراحی بین یک تا دو ساعت زمان می برد.

انواع جراحی پروتز صورت

انواع مختلفی از پروتزهای صورت وجود دارد که برای ناحیه چانه و گونه استفاده می شوند:
– پروتز گونه :

این پروتز در ناحیه بالای لب ها و زیر چشم ها قرار می گیرد. این جراحی حدوداً یک ساعت زمان می برد.
– پروتز چانه:

این نوع پروتز از داخل دهان و در محل اتصال بین لب پایین و چانه وارد چانه می شود. این جراحی حدوداً ۳۰ دقیقه تا یک ساعت زمان می برد.

دکتر هیربد بهنام (جراح و متخصص گوش، حلق و بینی در تهران)

دکتر هیربد بهنام (جراح و متخصص گوش، حلق و بینی در تهران)

دوره نقاهت پروتز چانه

معمولاً به بیمار توصیه می شود که با یک همراه به بیمارستان یا کلینیک بیاید که بتواند بعد از جراحی همراه با وی به خانه بازگردد. همچنین توصیه هایی در رابطه با داروها و رژیم غذایی به بیمار می شود. لازم است که حتماً یک ماه قبل و بعد از جراحی مصرف سیگار و دخانیات قطع گردد. در روز جراحی لباسی گشاد و خنک بپوشید که نیازی به پوشیدن از ناحیه سر نداشته باشد.

  • معمولاً دوران نقاهت بعد از جراحی پروتز چانه و گونه کوتاه است و حداکثر یک هفته مرخصی از کار نیاز است.

منبع : https://www.webmd.com/beauty/cosmetic-procedures-cheek-jaw-chin-implants#2

سایر مقالات ارائه شده:

زاویه سازی فک با تزریق فیلر

لیفت صورت با تزریق فیلر

تزریق فیلر

شگفتی های تزریق بوتاکس

پاسخ

پانزده + 7 =

Call Now Button