هرآنچه که باید در مورد جراحی بینی طبیعی بدانید!!!

جراحی بینی طبیعی

احتمالا شنیده اید که قدیمی تر ها در مکالمات روزمره شان، از پرسش«دماغت چاقه؟» خیلی استفاده می کردند. این پرسش معطوف به حال و احوال خوب و سرخوش در طرف مقابل بود.

دماغ چاق اما در زندگی و دنیای جدید ما که زیباتر دیده شدن در آن، حرف اول را می زند، یک اشکال و اختلال محسوب می شود و از این رو بود که در ایران که پی رنگ های ژنتیکی زیادی باعث شده اند افراد ، بینی گوشتی یا قوزدار داشته باشند، عمل جراحی بینی با هدف زیبایی فراگیر شد.

جراحی بینی بالاترین آمار را در میان جراحی های زیبایی در ایران داراست. افراد مختلف، سلایق گوناگونی در شکل ایده آل و مورد پسند بینی شان دارند و همین امر سبب شده تا خیلی ها به دنبال بهترین جراح بینی در تهران بگردند.

عده ای  بینی طبیعی را دوست دارند و به دنبال رفع نقایص بینی خود از طریق عمل بینی طبیعی هستند.  برخی هم که در رنج سنی پایین تری هستند، دوست دارند بینی های عروسکی و فانتزی داشته باشند.

نمونه جراحی بینی طبیعی دکتر هیربد بهنام

نمونه جراحی بینی طبیعی دکتر هیربد بهنام

انواع بینی

بگذارید یک نگاه کلی به تقسیم بندی انواع شکل های بینی در کشورمان بیندازیم. در جامعه ما بینی افراد به سه دسته تقسیم می شود که شامل استخوانی،گوشتی و ترکیبی است. هر یک از این انواع مشخصه هایی برای خود دارند.

مشخصه بینی های استخوانی

  • داشتن قوز روی بینی
  • دارای غضروف و بافت استخوانی سخت
  • دارای پوست نازکی

مشخصه اصلی بینی های گوشتی

  • دارای نوک گرد و پهن
  • دارای بافت و غضروف ضعیف
  • دارای پوست ضخیم و غدد چربی فعال در ناحیه زیرین پوست نوک بینی

مشخصه اصلی بینی های ترکیبی

این دسته از بینی ها مضاف بر وجود  قوز روی پل بینی، در قسمت نوک حالت پهن و پوست ضخیم دارند، که جراحی آنها به هر اندازه که پوست بینی نازک تر باشد و بافت و غضروف مستحکم تری داشته باشد، با موفیقت بیشتری همراه خواهد بود.

نمونه جراحی بینی طبیعی دکتر هیربد بهنام

نمونه جراحی بینی طبیعی دکتر هیربد بهنام

عمل بینی طبیعی گوشتی

اگر شما از افرادی هستید که قصد عمل جراحی زیبایی بینی دارید باید نیک آگاه باشید که انتخاب بهترین جراح بینی در تهران، در نتیجه و پیامد عمل بینی تاثیری عمیق و اساسی دارد.

به نحوی که اگر جراح شما فاقد تجربه و تخصص و تکنیک لازم باشد،ب ا نتایج غیرقابل جبران مواجه خواهید شد که یک عمر پشیمانی را به همراه خواهد داشت.

کافیست یک سرچ ساده و کوچک در موتور جستجوگر گوگل تحت عنوان“جراحی بینی خراب شده” انجام دهید و آنگاه است که خواهید دید چه فجایعی در عمل جراحی زیبایی بینی توسط پزشکان ناکاربلد رخ داده است.

دکتر هیربد بهنام جراح پلاستیک در تهران می باشند. شما عزیزان می توانید برای کسب مشاوره و اطلاعات لازم جهت جراحی بینی طبیعی از طریق زیر اقدام نمایید:
شماره ی تماس: ۰۲۱۲۲۶۱۵۳۹۴ و مشاوره رایگان: ۰۹۲۰۳۱۸۲۳۲۸
صفحه اینستاگرام دکتر هیربد بهنام

بهترین فرم بینی بعد از عمل جراحی

می دانید که زیبایی صورت ما چیزی نیست که آن را به دست هرکسی بسپاریم. حالا تصورش را بکنید جراح بینی ما بخواهد عمل جراحی بینی طبیعی را روی صورت ما انجام دهد؛ پس چنین جراحی باید یک مجسمه ساز ماهر باشد تا بخشی از ظرایف خلقت را با ابزار جراحی خود در صورت ما بازنمایی کند.

جذاب ترین بینی های عمل شده شماری از بینی ها هستند که به مدد تکنیک های جراحی و تجربه و تبحر، با سایر اجزای صورت فرد، همگنی و یکدستی و تناسب داشته باشند. مساله دقیقا دستیابی به یک هارمونی میان بینی و دیگر بخش های صورت فرد است.

خلاصه ی کلام

یادتان باشد اگر قسمت هایی از بینی شما در شرایط کنونی، زیبا و بی نقص هستند، بهتر است خرابشان نکنیم و اجازه دهیم این ویژگی  منحصر به فرد در ما باقی بماند!!!

عده ای خیال می کنند، نمی توان تنها بخش هایی از بینی را طی یک عمل جراحی زیبایی، اصلاح و ترمیم کرد که این باوری کاملا اشتباه است.

ما به شما توصیه می کنیم برای دست زدن به عمل جراحی زیبایی بینی ،گزاره ی مهم جراحی بینی طبیعی را حتما مد نظر قرار دهید تا به کمک یک متخصص زبده زیبایی، به هارمونی مثال زدنی طبیعی در صورت خود دست یابید.

مقالات مرتبط:

تجربه جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی استخوانی فانتزی

مراقبت های بعد از جراحی بینی 

پاسخ

چهار × 3 =

Call Now Button