تزریق ژل به چانه بدون درد و خونریزی

تزریق ژل به چانه

اگر دارای چانه ی فرو رفته هستید و از جراحی می ترسید برایتان یک راهکار موثر و راحت در نظر داریم.

آیا می دانید تنها با تزریق فیلر به چانه می توانید زیبایی را به چهره ی خود بازگردانید؟؟

خوشبختانه فیلرهای پرکننده می توانند در فرم دهی به چانه و یا زاویه سازی صورت کمک شایان ذکری نمایند. دیگر نیازی به جراحی ندارید!!! تنها با یکبار تجربه ی تزریق ژل به چانه می توانید؛ از مزایا و نتایج ایده آل آن لذت ببرید.

شبکه ی جوانساز و حمایتی الاستین و کلاژن، رفته رفته با افزایش سن کاهش پیدا می کنند. از جمله عوارض ناشی از کاهش این سلول ها، ظهور علائم پیری در پوست صورت می باشد. در این حالت عضلات بالا کشنده ی پوست ضعیف می شوند و پوست حالت افتاده و شل به خود می گیرد.

تزریق فیلر به چانه

تزریق فیلر به چانه

هدف استفاده از فیلرها

با گذشت زمان شبکه حمایتی کلاژن، مولکول ها و الاستین موجود در پوست تحلیل رفته و صورت دچار پیری می شود. این وضعیت به ضعیف شدن عضلات بالا کشنده و تقویت عضلات پایین کشنده صورت منجر می شود.

فیلرها به گونه ای ساخته شده اند که می توانند جایگزین بسیار مناسبی برای شبکه ی حمایتی تحلیل رفته باشند. این فیلرها علاوه بر خاصیت پرکنندگی می توانند، به اعضای مختلف صورت فرم دهند و چین و چروک پوستی را از بین ببرند.

نقش فیلرها در فرم دهی چانه

فرم مناسب چانه نمای بسیار زیبایی به چهره ی فرد می دهد. شاید عنوان زاویه سازی صورت را به کرار شنیده باشید. شاید حتی خود شما هم به فکر تجربه ی این روش زیبایی افتاده باشید.

فرم مناسب چانه تاثیر بسیار زیادی در جذابیت و گیرایی چهره ی فرد در حالت نیم رخ دارد. شاید افرادی را در اطراف خود دیده باشید که از فرو رفتگی چانه ی خود احساس ناراحتی می کنند و این امر را عامل مهمی در کاهش زیبایی و گیرایی چهره ی خود می دانند.

ولی دیگر نیاز نیست نگران این دفورمیتی ها باشید. خوشبختانه علم و تکنولوژی به قدری پیشرفت کرده است که می تواند جوابگوی نیاز انسان در ابعاد درمانی و زیبایی باشد.

فیلرها می توانند با برجسته تر کردن چانه؛ نمای جذاب تری در چهره ی فرد ایجاد کنند و عامل مناسبی برای جبران فرورفتگی چانه باشند.

برجسته کردن چانه بدون جراحی

قرار دادن پروتزهای مصنوعی در استخوان فک، امری دشوار و نیازمند عمل جراحی پیچیده می باشد. بسیاری از افراد تمایلی به تجربه ی عمل جراحی پروتز چانه ندارند و از آن می ترسند.

همین دلیل باعث شده است که این افراد به دنبال راه حل غیرتهاجمی و ساده تری برای رسیدن به خواسته ی خود باشند. راه حل مناسب و بدون جراحی برای برجسته کردن چانه، تزریق فیلر و یا تزریق چربی می باشد.

پروسه ی تزریق فیلر به چانه، توسط بی حسی موضعی، بدون درد و خونریزی قابل انجام می باشد. فرد در حین تزریق احساس نامطلوبی ندارد و بلافاصله بعد از تزریق می تواند به منزل بازگردد و به امور روزمره ی خود رسیدگی نماید.

پس چی بهتر از این!!! فرم دهی چانه تنها در یک جلسه بدون جراحی و درد!!!

تزریق چربی به چانه

تزریق چربی به چانه

نکش اما خوشگلم کن!

شاید از قدیم این ضرب المثل را بارها شنیده باشید که می گفتند؛ بکش اما خوشگلم کن…

شاید با پیشرفت علم و ابداع روش های ساده برای رسیدن به زیبایی بیشتر، دیگر این ضرب المثل مفهوم قبل را نداشته باشد.

حال زمان آن رسیده است که بدون درد و خونریزی به زیبایی و جذابیت رسید. فرم دادن چانه با تزریق ژل، نمونه ی بارز یک روش ایمن و بدون درد برای رسیدن به انتظارات شما از زیبایی می باشد.

اگر برای رفع نیاز خود به بهترین دکتر برای تزریق فیلر در تهران، مراجعه کنید می توانید با یک تیر دو نشان بزنید. هم می توانید با برجسته کردن چانه ی خود به زیبایی بیشتری دست پیدا کنید و هم از ایجاد عوارض نامطلوب جلوگیری کنید.

زیرا استفاده از مواد پرکننده ی با کیفیت و مرغوب اولین پارامتر در جلوگیری از عوارض نامطلوب می باشد.

اگر جنس فیلرهای مورد استفاده توسط پزشک متخصص نامرغوب باشد، نه تنها زیبایی حاصل نمی شود بلکه به شدت عوارض موجود افزوده خواهد شد و حتی فرد به انواع عارضه های نامطلوب دیگر هم مبتلا می شود.

بهترین ژل برای برآمده ساختن چانه

فیلرها انواع مختلفی را شامل می شوند. آن ها از نظر پارامترهای مختلفی مثل: غلظت، ویسکوزیته (گران روی) و مدت زمان ماندگاری، با یکدیگر متفاوت هستند.

جراح پلاستیک با انجام بررسی های مورد نیاز و در نظر گرفتن درخواست و سلیقه ی بیمار، بهترین روش را برای رسیدن به نتایج ایده آل و قابل قبول انتخاب می نماید.

نتیجه تزریق ژل به چانه

با توجه به مزایای تزریق فیلر به چانه، بسیاری از عیوب ظاهری را می توان از این طریق پوشش داد. از جمله نتایج ایده آل حاصل از تزریق ژل به چانه می توان به موارد مهم زیر اشاره کرد:

         تغییر اندازه ی چانه

اشخاصی که چانه ی کوچکی دارند ، می توانند با استفاده از فیلرهای پرکننده، اندازه ی چانه ی خود را به سایز مطلوب تغییر دهند.

         تغییر طول چانه

با تزریق فیلر می توان، طول چانه در افرادی که طول چانه ی کوچکی دارند، را افزایش داد.

         برآمده کردن چانه

برجسته کردن چانه های فرورفته، از جمله نتایج ایده آل حاصل از تزریق فیلر به ناحیه ی چانه می باشد.

         تغییر فرم و شکل چانه

در مواردی بیمار می خواهد فرم و حالت چانه ی خود را تغییر دهد و به آن زاویه ببخشد. با تزریق فیلر می توان به راحتی این کار را برای بیمار انجام داد.

         قرینه سازی چانه

عدم قرینگی در چانه می تواند از زیبایی چهره ی شما بکاهد. نگران نباشید با تزریق ژل می توانید به قرینه سازی چانه ی خود کمک کنید.

نتیجه تزریق فیلر به چانه

هزینه تزریق ژل به چانه

هیچگاه بدون معاینه حضوری و انجام بررسی های مورد نیاز، نمی توان قیمت و هزینه ی قطعی تزریق ژل به چانه را تعیین نمود.

پزشک متخصص با بررسی چهره ی فرد می تواند بهترین راه برای رفع عیوب موجود را انتخاب کند. با انتخاب روش از سوی پزشک متخصص، می توان هزینه ها را برآورد کرد.

معمولا هزینه ی تزریق ژل به چانه، با احتساب موارد زیر تعیین می شود:

         مقدار ژل مورد نیاز

         جنس و مدت زمان ماندگاری ژل مورد استفاده

         دستمزد پزشک متخصص و…

 

پاسخ

3 + نه =

Call Now Button