تزریق ژل به لب

تزریق ژل به لب

افزایش حجم لب با تزریق ژل امکان پذیر است و ظاهری پرتر برای لب ها به وجود می آورد. اما این روش چه عوارض و خطراتی دارد؟ آیا با مزایای تزریق ژل نسبت به روش های دیگر افزایش حجم لب آشنا هستید؟

این روش زیبایی در چند سال اخیر متقاضیان بسیاری داشته است و افراد زیادی برای تزریق ژل به جراح پلاستیک مراجعه می کنند. اما در ادامه مطلب با ما باشید تا به نکات مهمی که درباره تزریق ژل به لب باید مدنظر داشته باشید اشاره ای کنیم.

  • فیلری که معمولاً برای تزریق به لب ها مورد استفاده قرار می گیرد به فیلرهای هیالورونیک اسید معروف است. هیالورونیک اسید ماده ای است که به طور طبیعی در بدن یافت می شود.
  • در نتیجه ضرری برای بدن ندارد. تزریق هیالورونیک اسید باعث افزایش حجم لب ها می شود و برای بهبود ظاهر کلی صورت و لب ها انجام می گیرد.

کلاژن از جمله فیلرهایی است که امروزه کم تر از قبل استفاده می شود. اما همواره تلاش بر این بوده است که از فیلرهای با کیفیت تر و بدون ضرر استفاده شود بنابراین روش هایی که امروزه مورد استفاده قرار می گیرند ایمنی بیشتر و تاثیر طولانی مدت تری دارند.

تزریق چربی به لب

تزریق چربی به لب ها و حتی استفاده از پروتز های مخصوص برای حجیم کردن لب ها از دیگر روش های مورد استفاده هستند. ولی امروزه این روش ها هم همانند روش تزریق کلاژن کمتر مورد استفاده قرار می گیرند. یکی از دلایل کنار گذاشتن این روش ها عوارض جانبی عدیده ای است که گزارش شده است.

دکتر هیربد بهنام جراح پلاستیک در تهران می باشند. شما عزیزان می توانید برای کسب مشاوره و اطلاعات لازم جهت تزریق ژل برای گودی بینی از طریق زیر اقدام نمایید:
شماره ی تماس: ۰۲۱۲۲۶۱۵۳۹۴ و مشاوره رایگان: ۰۹۲۰۳۱۸۲۳۲۸
صفحه اینستاگرام دکتر هیربد بهنام

تزریق فیلر به لب

فیلر های هیالورونیک اسید با تغییر شکل، ساختار و حجم لب ها به بهبود ظاهر لب ها منجر می شوند. تزریق ژل به لب معمولاً برای شش ماه تاثیر خود را نشان می دهد. بعد از این مدت زمان نیاز به تزریق دوباره برای حفظ حجم لب ها است.
فیلرهای هیالورونیک اسید با برند ها و انواع مختلفی در بازار موجود هستند که پزشک با بررسی همه جوانب، بهترین، مناسب ترین و بی خطر ترین ژل را مورد استفاده قرار می دهد. برخی از ژل ها حاوی لیدوکائین هستند که اثر بی حسی موضعی دارد و بسیاری از متقاضیان تمایل دارند که تزریق ژل با بی حسی انجام گیرد.

نمونه تزریق فیلر لب دکتر هیربد بهنام

نمونه تزریق فیلر لب دکتر هیربد بهنام

مزایای فیلرهای هیالورونیک اسید

زمانی که ژل تزریق می شود ، بافت لب ها شکل جدیدی می گیرند. مزایای استفاده از هیالورونیک اسید شامل موارد زیر است:
– کنترل حجم لب ها – مقدار موادی که تزریق می شود می تواند به راحتی کنترل شود. بنابراین پزشک می تواند کنترل بهتری بر میزان حجم تزریقی داشته باشد.
– درمان چند مرحله ای – این روش تزریقی می تواند به مرور و در چند نوبت انجام گیرد تا در نهایت به نتیجه ایده آل رسید.
– برطرف شدن برآمدگی ها – هرگونه توده و برآمدگی ناخوشایندی که با حرکت لب ها ایجاد می شود می تواند به راحتی حل گردد.
– کبودی کمتر – کبودی و تورم کمتری در این روش در مقایسه با دیگر روش ها مشاهده شده است.
– نتیجه طولانی مدت – نتیجه این روش به طور معقولی طولانی مدت است ولی دائمی نیست که این خود یک مزیت محسوب می شود.
– احتمال پایین بروز واکنش آلرژیک – به دلیل وجود ماده هیالورونیک اسید به طور طبیعی در بدن، احتمال بروز واکنش آلرژیک بسیار پایین است. ولی در صورتی که فرد به ماده بی حسی یا همان لیدوکائین حساسیت داشته باشد واجب است که پزشک را در جریان قرار دهد.
منبع : https://www.webmd.com/beauty/cosmetic-procedures-lip-augmentation#1

پاسخ

هفت − شش =

Call Now Button