تزریق ژل برای گودی بینی

تزریق ژل برای گودی بینی

چه اطلاعاتی در مورد تزریق ژل برای گودی بینی دارید؟

آیا با تزریق فیلر به بینی می توان عیوب ظاهری آن را اصلاح نمود؟

در چند سال گذشته، در صورتی که فرد خواهان بینی کوچک تر، صاف تر و متناسب تر بود تنها یک گزینه داشت؛ رینوپلاستی یا همان جراحی بینی. ولی امروزه می توان با تزریق انواع فیلر در مدت زمانی کوتاه به ظاهری مناسب برای بینی رسید.

فیلر تزریقی در روش های غیر جراحی بینی در حقیقت همان تزریق ژل هیالورونیک اسید است که به لب ها، گونه و نواحی دیگر صورت تزریق می شود. با تزریق فیلر می توان به اصلاح قوز بینی، انحناهای بینی و … پرداخت. به این ترتیب بینی کوچک تر به نظر می آید، ولی از لحاظ تکنیکی بینی بزرگ تر شده است.

ماندگاری فیلر بینی

بسیاری از فیلرهای تزریقی موقتی هستند. نتیجه این تزریق ها از سه ماه تا دو سال ادامه دارد. این مورد بستگی به نوع تزریق دارد.

در برخی موارد می توان از فیلر های موقتی استفاده نمود و قبل از اینکه این فیلر ها به طور کامل جذب شوند از فیلرهای دائمی استفاده کرد. فیلرهای دائمی در چندین نوبت تزریق می شوند و نتیجه آن ها تا سالیان سال قابل مشاهده است.

دکتر هیربد بهنام جراح پلاستیک در تهران می باشند. شما عزیزان می توانید برای کسب مشاوره و اطلاعات لازم جهت تزریق ژل برای گودی بینی از طریق زیر اقدام نمایید:
شماره ی تماس: ۰۲۱۲۲۶۱۵۳۹۴ و مشاوره رایگان: ۰۹۲۰۳۱۸۲۳۲۸
صفحه اینستاگرام دکتر هیربد بهنام

بهترین روش تزرق فیلر به بینی

تزریق فیلر دارای عوارضی مانند تورم، کبودی و خونریزی است. ولی بینی ناحیه خاصی از صورت است و لازم است که تمام موارد ایمنی انجام گیرد تا آسیبی به ساختار بینی وارد نشود. م

یزان خون رسانی به بینی محدود است و لازم است که در حد امکان کبودی کمتری در بینی ایجاد شود. این مورد در بینی هایی که تحت جراحی قرار گرفته اند باید بیشتر رعایت گردد.

تزریق فیلر برای قوز بینی

بهترین کاندیدا برای تزریق ژل به بینی و روش های غیر جراحی فردی است که در ناحیه پل بینی دارای قوز است. با پر کردن ناحیه اطراف قوز بینی می توان ظاهری صاف برای بینی به وجود آورد.

  • برخی افراد فکر می کنند که با این کار بینی بزرگ تر می شود ولی باید بدانید که بینی کوچک تر به نظر می آید.
  • ولی تزریق فیلر تنها برای از بین بردن قوز بینی نیست و می توان با تزریق فیلر به بهبود ظاهر بینی با نوک افتاده پرداخت.

افرادی که قوز بینی خیلی بزرگی دارند و یا بینی دچار شکستگی است، کاندیداهای مناسبی برای تزرق فیلر به بینی نیستند!!! همچنین در مواردی که بینی بسیار پهن باشد نمی توان با تزریق فیلر به بهبود ظاهر بینی کمک کرد. در این موارد تنها با رینوپلاستی و یا جراحی بینی می توان به بهبود ظاهر بینی کمک کرد.
در مواردی که بافت اسکار موجب پهن به نظر رسیدن بینی می شود می توان با تزرق استروئید به کاهش سایز بینی کمک کرد.

دوران نقاهت بعد از تزریق فیلر به بینی

دوران نقاهت بعد از این روش بسیار ساده طی می شود. تا یک هفته قرمزی و کبودی مشاهده می شود که به مرور بر طرف می گردد. می توان با لیزر به بهبود این موارد هم کمک کرد. ولی در کل این روش نسبت به روش های جراحی مزایای بسیاری دارد.

همچنین با رعایت مراقبت های بعد از تزریق فیلر می توان مدت زمان دوران نقاهت را کاهش داد.
منبع : https://www.harpersbazaar.com/beauty/health/a21787/filler-nose-job-facts/

سایر مقالات مرتبط:

زاویه سازی صورت با تزریق فیلر

تزریق فیلر به زیر چشم

لیفت صورت با تزریق فیلر

بهترین دکتر برای تزریق فیلر در تهران

پاسخ

دو × دو =

Call Now Button