تزریق فیلر به زیر چشم

تزریق فیلر به زیر چشم

آیا قصد تزریق فیلر به زیر چشم خود را دارید؟

به نظر شما تزریق فیلر به زیر چشم چه تاثیری در جوانی و جذابیت چهره دارد؟
چین و چروک اطراف چشم ها به دلیل بالا رفتن سن و سال موردی طبیعی است و بسیاری خواهان بهبود ظاهر زیر چشم هستند. چروک زیر چشم ها یکی از نشانه های واضح پیری است.

با از بین بردن چین و چروک زیر چشم ها می توان به بهبود ظاهر کلی صورت و جوانسازی آن کمک کرد. یکی از تکنیک های موثر در این زمینه، تزریق فیلر به زیر چشم می باشد.

 

تزریق هیالورونیک اسید به زیر چشم

تزریق هیالورونیک اسید به زیر چشم ها برای بهبود ظاهر و تناسب صورت به کار می رود. تزریق هیالورونیک اسید یک روش غیر جراحی است که با رعایت موارد ایمنی به زیر چشم ها تزریق می شود و موجب جوانسازی پوست می شود.

  • زیر چشم ها در اثر بالا رفتن سن و سال دچار افتادگی می شود که با تزریق فیلر های مناسب می توان حجم از دست رفته را باز گرداند.
دکتر هیربد بهنام جراح پلاستیک در تهران می باشند. راه های ارتباطی با دکتر هیربد بهنام به شرح زیر است:
شماره ی تماس: ۰۲۱۲۲۶۱۵۳۹۴ و مشاوره رایگان: ۰۹۲۰۳۱۸۲۳۲۸
صفحه اینستاگرام دکتر هیربد بهنام

تزریق ژل برای نواحی مختلف متفاوت است. برای مثال برای تزریق ژل به لب ها از نوع خاصی از ژل استفاده می شود و برای تزریق ژل به زیر چشم ها هم از نوع دیگری از ژل استفاده می شود که ماندگاری هر کدام از این ژل ها متفاوت هستند.

  • معمولاً ژل هیالورونیک اسید حدوداً یک تا سه سال ماندگاری دارد و بعد از آن نیاز به تمدید می باشد.

در برخی موارد که پف زیر چشم وجود داشته باشد و تا حدودی به دلیل پف زیر چشم، پلک پایین دچار افتادگی شده باشد لازم است که از جراحی بلفاروپلاستی استفاده شود.

  • در این موارد نیاز است که پوست و چربی های اضافی برداشته شوند و پوست تا حدودی کشیده شود تا ظاهر صافی برای زیر چشم ها ایجاد گردد.
نمونه تزریق ژل به زیر چشم دکتر هیربد بهنام

نمونه تزریق ژل به زیر چشم دکتر هیربد بهنام

تزریق چربی به زیر چشم

تزریق چربی به زیر چشم ها می تواند ظاهری جوان تر برای فرد فراهم کند که این نوع از تزریق فیلر تا سه سال دوام می آورد. این روش هم غیر جراحی است و مزایای زیادی دارد.
در این روش چربی از ناحیه شکم یا ران ها گرفته می شود و به زیر چشم ها و پلک پایین تزریق می شود. زمانی که افراد در دهه سی سالگی به سر می برند ایجاد چین و چروک و گود افتادگی پلک ها شروع می شود و این مورد به مرور وخیم تر می شود.

  • با تزریق انواع فیلر می توان به بهبود ظاهر و پیشگری از وخیم تر شدن و به تاخیر انداختن روند پیری کمک کرد.

تزریق چربی به صورت ظاهری طبیعی تر و ماندگاری بیشتری نسبت به فیلرهای مصنوعی دارد. ولی احتمال بروز پیچیدگی ها و خطراتی هم در این روش وجود دارد.

جراح پلاستیک با بررسی شرایط بیمار می تواند بهترین تصمیم را برای بیمار بگیرد تا روشی انتخاب شود که بهترین نتیجه را در پی داشته باشد.

منبع : https://www.reuters.com/article/us-fat-eyes/under-eye-fat-transfer-lasts-a-few-years-study-idUSTRE76L32820110722 و https://www.prime-journal.com/periorbital-rejuvenation-with-hyaluronic-acid-fillers/

پاسخ

بیست − 15 =

Call Now Button