همه چیز در مورد تزریق فیلر برای خط خنده

تزریق فیلر برای خط خنده

هزینه تزریق فیلر به خط خنده چقدر است؟

بر اساس توصیه روانشناسان و روانپزشکان خندیدن برای سلامت روح و جسم ما بسیار مفید است، لبخند زدن از روی مهربانی دریچه ی قلب تان را به دنیای زیبا می گشاید. اما با خندیدن ها هم ممکن است چین و چروک یا خطوطی در صورت ایجاد شود که متخصصین جراحی پلاستیک از آن تحت عنوان خط خنده یاد می کنند.
زمانی که این خطوط زیاد و عمیق شده باشند برای رفع آن باید اقدام کرد تا علاوه بر چهره ای گشاده و مهربان، زیبا و جذاب هم باشید. روش های گوناگونی برای برطرف سازی این خطوط وجود دارد، یکی از آن ها تزریق فیلر به خط خنده است که می تواند تاثیر به سزایی بر روی پوست و زیبایی تان بر جای بگذارد.
اکثر افراد برای فاصله گرفتن از پیری زود رس و رفع چین و چروک های دیگرشان از این روش استفاده می کنند، کاهش خطوط خنده یکی از کاربرد های تزریق فیلر می باشد. هر کسی بنا به نوع نیازش از مزایای منحصر به فرد این روش جوان سازی بهره مند می شود.

دلایل ایجاد چین و چروک در صورت و خط خنده

  • افزایش سن:

یکی از مهم ترین و اصلی ترین فاکتور های موثر در بروز چین و چروک و علائم پیری است، با بالا رفتن سن، فرآیند طبیعی تولید کلاژن کم تر می شود و به همین جهت نیز پوست برخی نواحی بدن شل و افتاده می شود، زیرا کلاژن ماده ای است که می تواند پوست را سفت و محکم و جوان سازد. اکثر راه کار های زیبا و جوان سازی پوست از تحریک و فعال سازی تولید کلاژن کمک می گیرند تا به اهداف خود برسند.

  • تماس مستقیم با نور خورشید:

از دیگر عواملی است که باعث ایجاد خط عمیقی از خنده شود، زیرا زمانی که در معرض تابش مستقیم نور آفتاب قرار می گیرید برخی از اشعه های خورشید می تواند برای پوست مضر باشند.

  • عوامل ژنتیکی و وراثت:

را هم نمی توان نادیده گرفت، جنس و نوع پوست می تواند ارثی باشد. برخی از افراد به صورت ژنتیکی پیری زود رس دارند برخی دیگر هم تا سال های سال به طور طبیعی پوستی شاداب و جوان دارند.

  • استعمال دخانیات:

از آن جایی که همیشه توصیه شده که سیگار ماده ی مخرب و مضری برای سلامت جسمی است همینطور هم در مورد زیبایی و پوست صدق می کند، تاثیرات سویی جای می گذارد هم می تواند به روند کلاژن سازی پوست آسیب بزند.

  • نوشیدن مایعات با نی:

اگر این حرکت یک بار انجام شود نمی تواند در ایجاد خط خنده تاثیر گذار باشد، اما به دفعات مکرر مایعات را با شدت با نی میل کنید ممکن است باعث ایجاد خطوط بسیار ریزی در اطراف دهان شود.

  • جویدن آدامس:

جویدن منظم آدامس به ظاهر کار بی خطری است اما همین تحرک بیش از حد عضلات برای جویدن آدامس می تواند سطح کلاژن و الاستین پوست را کاهش دهد.

  • خوابیدن به پهلو:

در افرادی که عادت دارند به سمت پهلوی خود بخوابند، یعنی حدود ۸-۱۰ ساعت از شبانه روز را در این حالت می گذرانند، باعث ایجاد چین و چروک در پشت گردن و صورت می شود، زیرا در این شرایط کلاژن و الاستین دو ماده مهم برای بهبود کیفیت پوست، کاهش می یابد.

جوانسازی پوست

جوانسازی پوست

آیا خط خنده قابل درمان است؟

همانطور که در مطالب فوق به آن اشاره کردیم با روش های مختلفی می توان چنین عارضه ی نا زیبا را درمان کرد، یکی از این روش های زیبا و جوان سازی پوست تزریق فیلر است، فیلر یا پر کننده ها می توانند تمامی خطوط عمیق و ریز موجود در صورت را بر طرف کنند.
فیلر ها مواد ژل مانندی هستند که حجم از دست رفته چربی صورت را به حالت قبلی باز می گردانند.
ژل اسید هیالورونیک، فیلری است که می تواند با کم ترین عوارض جانبی و با حداقل میزان تهاجم به خطوط چین و چروک و خنده در چهره شما پایان دهد.

تزریق فیلر چگونه انجام می شود؟

این روش درمانی بدون نیاز به جراحی است و با یک بی حسی موضعی قابل انجام می باشد. با تهیه ی ژل معتبر و بعد علامت گذاری بر روی محل مورد نظر برای تزریق و سنجش مقدار ژل مورد نیاز، پزشک اقدام به تزریق می کند.
در مرحله بعد طبق دستور العمل های پزشک مراقبت های لازمه را انجام می دهید تا بهترین نتیجه ممکن را از این عمل کسب کنید. این تزریق به لایه زیرین پوست هم می رسد و تاثیری عمیقی دارد.

مزایا ی تزریق فیلر

• به زمانی برای بستری یا اقامت در بیمارستان نیاز ندارد.
• نتایج سریع حاصل می شود.
• ماندگاری و دوام بالایی دارند.
• چین و چروک و خطوط در نواحی مختلف صورت را رفع می کنند.
• حجم از دست رفته را دوباره به پوست صورت باز می گرداند.
• اعتماد و عزت نفس در فرد را افزایش می دهد.
• به بهبود سطح کیفیت زندگی کمک می کند.
• از بار های روانی ناشی از کمبود اعتماد به نفس و کاهش زیبایی و جذابیت فرد، می کاهد.

ماندگاری تزریق فیلر چقدر است؟

میزان طول عمر این روش با توجه به فاکتور های هم چون نوع پوست و مقدار مواد مورد استفاده در تزریق و کیفیت فیلر ارزیابی می شود، به طور میانگین می توان گفت از حدود ۶-۱۸ ماه می توانند دوام داشته باشند، سپس با بروز نشانه های از از بین رفتن آن ها می توانید دو مرتبه عمل ترمیم و تمدید را انجام دهید.

 

قیمت تزریق فیلر برای خط خنده چقدر است؟

با توجه به شرایط کنونی که در آن قرار داریم متاسفانه محدودیت های برای ارائه قیمتی واحد از تزریق فیلر در پیش رو داریم.
می توانیم با ذکر عوامل موثر در محاسبه هزینه شما را در پیش بینی و برنامه ریزی بودجه ای تان یاری کنیم.
پارامتر های مانند: میزان تخصص، مهارت و تجربه پزشک، مقدار و کیفیت مواد مصرفی در تزریق، کمیت و کیفیت لوازم و تجهیزات مورد استفاده، در برآورد هزینه ها دخیل هستند.

نتیجه گیری

به شما توصیه می کنیم برای دریافت نتیجه دلخواه و مطلوبی از عمل خود از بهترین دکتر برای تزریق فیلر در تهران کمک بگیرید، زیرا در صورت عدم انتخابی صحیح، خسارات و عوارض جبران ناپذیری به سلامتی و زیبایی تان تحمیل می شود.

پاسخ

2 + دو =

Call Now Button