تجربه عمل بینی گوشتی

تجربه عمل بینی گوشتی

آیا تا به حال تجربه عمل بینی گوشتی داشته اید؟ به نظر شما جراحی بینی گوشتی چه تفاوتی با جراحی بینی استخوانی دارد؟

آیا افرادی که بینی های گوشتی دارند می توانند جراحی بینی فانتزی انجام دهند؟

نتیجه جراحی بینی گوشتی چیست؟

اگر شما هم بینی گوشتی داشته باشید و در شرف جراحی زیبایی قرار بگیرید، مطمئنا سوالات بالا ذهنتان را درگیر می کند. در ادامه ی مطلب، مفاهیم مهمی را در باب جراحی بینی گوشتی و عوامل تاثیر گذار در روند کسب نتایج ایده آل از این جراحی زیبایی را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.

نمونه جراحی بینی گوشتی دکتر هیربد بهنام

نمونه جراحی بینی گوشتی دکتر هیربد بهنام

ویژگی بینی های گوشتی

اجزای مهمی مانند: استخوان، بانک غضروفی و پوست بافت بینی را تشکیل می دهند. درصد هر کدام از اجزای ذکر شده در انواع بینی ها متفاوت می باشد. به طور مثال در بینی های گوشتی ضخامت پوست بیشتر و بالعکس تراکم و استحکام استخوان کمتر می باشد.

در نگاه اول به فردی که بینی گوشتی دارد؛ پوست کلفت و کمبود غضروف نظرتان را به خود جلب می کند. در اکثر بینی های گوشتی ما شاهد پهن بودن بینی می باشیم که این امر علت اصلی ترغیب فرد به انجام عمل جراحی می باشد.

دکتر هیربد بهنام جراح پلاستیک در تهران می باشند. شما عزیزان می توانید برای کسب مشاوره و اطلاعات لازم جهت جراحی بینی گوشتی از طریق زیر اقدام نمایید:
شماره ی تماس: ۰۲۱۲۲۶۱۵۳۹۴ و مشاوره رایگان: ۰۹۲۰۳۱۸۲۳۲۸
صفحه اینستاگرام دکتر هیربد بهنام

عمل بینی گوشتی فانتزی

برخی از افرادی که بینی های گوشتی دارند مخصوصا خانم ها؛ تمایل دارند تا بینی خود را به صورت فانتزی یا عروسکی جراحی کنند. چند عامل این درخواست را محدود می سازد!!

به طور مثال حالت ارتجاعی بافت غضروفی و استحکام کم استخوان در بینی های گوشتی کمی شرایط جراحی را تغییر می دهد. به گونه ای که این عمل زیبایی باید توسط بهترین جراح بینی در تهران صورت پذیرد.

شاید از خود بپرسید چرا در جراحی بینی گوشتی نیاز به مهارت و تجربه ی بیشتری وجود دارد!؟!

در پاسخ به این سوال باید به نکته ی زیر توجه کنید:

  • به دلیل برخی از محدودیت های موجود در بینی های گوشتی جراح فضای کمتری برای اعمال تغییرات مورد نیاز خواهد داشت.

بنابراین جراح باید دقت و تبحر بسیار بالایی در ایجاد تغییر فرم و حالت بینی داشته باشد، تا در عین محدودیت های موجود بتواند عیوب داخلی و ظاهری بینی را به بهترین نحو ممکن برطرف سازد و ظاهر مناسب تری برای بینی بیمار ایجاد نماید.

نمونه جراحی بینی گوشتی فانتزی دکتر هیربد بهنام

نمونه جراحی بینی گوشتی فانتزی دکتر هیربد بهنام

برخی از تکنیک های نوین می توانند محدودیت های موجود در جراحی بینی گوشتی را کنترل نمایند. این تکنیک ها عبارتند از:

  • روش پیوند غضروف

همانطور که در مطالب فوق بیان شد؛ کمبود بانک غضروفی از ویژگی های بارز بینی های گوشتی می باشد. بنابراین ممکن است در طول عمل زیبایی بینی، جراح به منظور ایجاد فرم و حالت ایده آل تر به بینی بیمار از روش پیوند غضروف استفاه نماید.

(برخی از افراد که در تصادف دچار آسیب های جدی در بافت بینی خود شده اند؛ بیشتر از این روش برای رسیدن به نتیجه ی مطلوب و رضایت بخش استفاده می نمایند. به گونه ای که بانک غضروفی مورد نیاز از نقاط مخصوصی از بدن خود بیمار تهیه می شود.)

  • روش کاهش چربی

خارج کردن ماهرانه ی غدد چربی از نقاط مختلف مخصوصا نوک بینی، می تواند به کسب نتایج مطلوب و ایده آل تر کمک نماید.

 

عوارض عمل بینی گوشتی

برخی از افراد بر این باور هستند که فرم بینی های گوشتی بعد از عمل جراحی به حالت اول خود باز می گردد. به نظر شما این باور درست است؟

در پاسخ به این سوال دو عامل بسیار مهم که عبارتند از: تبحر جراح بینی و مراقبت های بعد از عمل بینی توسط خود بیمار، دخیل هستند.

هرچه جراح روند عمل بینی را هوشمندانه مدیریت نماید و تغییرات را در راستای ایجاد نتایج ایده آل اعمال کند، به مراتب فرم و حالت بینی بعد از عمل نیز حالت مطلوب تر و ماندگار تری را پیدا می کند.

مقالات مرتبط:

جراحی بینی ترمیمی

درمان قطعی انحراف بینی

تزریق فیلر به بینی

پاسخ

16 + چهارده =

Call Now Button