تجربه های جالب از جراحی بینی استخوانی

تجربه جراحی بینی استخوانی

آیا تا به امروز تجربه جراحی بینی استخوانی داشته اید؟

با توجه به اینکه جراحی بینی از متداول ترین جراحی زیبایی در کشور به حساب می آید، انتخاب بهترین جراح بینی جز ارکان مهم برای اقدام به این جراحی خواهد بود.

اغلب متقاضان این جراحی قبل از تصمیم به آن با تحقیقات گسترده در موتورهای جستوجو گر و همچنین مشاهده نمونه های جراحی بینی، پزشک خود را انتخاب می کنند.

جالب است بدانید که این حساسیت در انتخاب بهترین جراحی بینی زمانی اوج خواهد گرفت که فرد دارای بینی با شکل ظاهری خاص باشد. برای مثال این سخت گیری در افردی که دارای بینی گوشتی هستند بسیار بیشتر از افرادی است که بینی استخوانی دارند. این موضوع تنها به دلیل نوع جراحی و ریسک آن است.

اگر شما نیز خواهان انجام جراجی بینی هستید، مقاله ای با عنوان تجربه جراحی بینی می تواند کمک شایان توجهی به شما در انتخاب روش و بهترین جراح کند.

در ادامه به بررسی تجربه جراحی بینی استخوانی خواهیم پرداخت:

جراحی بینی استخوانی

افرادی که دارای بینی استخونی هستند زمان مراجعه به جراح در سرشان پر است از سوالاتی که اغلب موجی از ترید را به همراه خواهد داشت. سوالاتی نظیر: برگشت قوز بینی به شکل قبل، امکان انحراف بینی پس از جراحی، امکان جراحی بینی فانتزی استخوانی و …

ویژگی بینی های استخوانی

آیا می دانید بینی استخوانی چه ویژگی هایی و از چه مزایایی برخوردار است؟

به طور کلی انواع بینی را می توان در دو دسته جای داد. بینی گوشتی و بینی استخوانی

اگر بینی شما دارای غضروف و استخوانی برآمده، پوستی نازک و قوزی شکل است، در دسته بینی استخوانی قرار خواهید گرفت.

این دست از بینی ها به علت ساختار استخوانی که دارند از نظر جراحان بینی عمل موفقیت آمیز تری را خواهند داشت. چراکه تغییر ساختار استخوانی بسیار راحت از تغییر ساختار گوشتی خواهد بود.

از این رو رضایت مندی بیماران نیز پس از جراحی این نوع بینی ها بسیار بیشتر از جراحی بینی گوشتی است. علاوه بر این هزینه جراحی بینی استخوانی به علت راحتی و داشتن ریسک کمتر نسبت به جراحی بینی گوشتی کمتر خواهد بود.

عمل بینی استخوانی

در روش جراحی فرقی نمی کند بینی متقاضی استخواین باشد و یا گوشتی، آنچه اهمیت دارد میزان نتیجه دهی بالا توسط یکی از این روش ها است. برای جراحی بینی اغلب جراحان از جراحی باز استفاده می کنند، به خصوص در جراحی بینی استخوانی جراحی به روش باز به علت امکان دید وسیع تیغه بینی جراحی با موفقیت بیشتری حاصل خواهد شد.

اما با این وجود نوعی دیگر ازجراحی بینی وجود دارد که آن را با جراحی بینی بسته می شناسند. در این جراحی که بدون ایجاد برش صورت می گیرد، جراح تنها از راه سوراخ های بینی و بدون برش اقدام به تغییر ساختار استخوان و غضروف بینی خواهد کرد.

تجربه مراجعین و جراحان از جراحی بینی استخوانی نشان داده است که روش جراحی باز توانسته آمار بالایی از رضایت را به ارمغان آورد، گرچه این جراحی برای متقاضیان با میزانی از برش و بخیه همراه بوده است.

درصد موفقیت جراحی بینی استخوانی

جراحی بینی استخوانی به دلیل وجود استخوان در تیغه بینی عموما جراحی رضایت بخش تری نسبت به جراحی بینی گوشتی است. اگر بخواهیم آماری از رضایتمندی را نیز بیان کنیم باید بگوییم در میان میلیون ها جراحی بینی کسانی که جراحی بیین استخوانی داشته اند نسبت به جراحی بینی خوش بین تر هستند.

عوارض جراحی بینی استخوانی

این جراحی با وجود داشتن رضایتمندی بالا می تواند برای بیماران دردسر آفرین نیز باشد. می پرسید برای چه ؟

افراد دارای بیین استخوانی به علت داشتن پوست نازک روی بینی اغلب نگران پاره شدن پوست حین جراحی بینی هستند. این نگرانی تنها برای صاحبان این نوع بینی نخواهد بود. جراحانی که این نوع بینی ها را جراحی می کنند نیز باید دقت فراوانی در حین جراحی داشته باشند تا صدمه بر پوست بینی ایجاد نشود.

این عارضه زمانی هراس آور تر خواهد شدکه متقاضی جراحی برای بار دوم و یا چندم اقدام به جراحی کرده باشد. افرادی که با بینی استخواین جراحی شده اقدام به جراحی بینی ترمیمی می کنند، اغلب بیشترین نگرانی را در احتمال آسیب به پوست بینی دارند.

اما نکته مثبت که می توان درباره پوست نازک بینی استخوانی بیان کرد، احتمال تورم و کبودی حداقل پس از جراحی برای متقاضیان آن است.

نمونه کار جراحی بینی نیمه فانتزی

نمونه کار جراحی بینی نیمه فانتزی

بازگشت برآمدگی بینی به حالت اول بعد از جراحی  

گاها متقاضیان جراحی بینی استخوانی با این نگرانی که ممکن است بعد از جراحی شاهد برگشت قوز بینی به حالت اول باشند برای این جراحی تردی دارند. این دست از افراد باید بدانند که برگشت قوز بینی به حالت اول تا کنون در جراحی های بینی استخوانی دیده نشده است و تجربه بسیاری از بیماران تایید کننده این مسئله است. اما باید توجه داشته باشند که ضربه به بینی پس ا جراحی می تواند موجب انحراف و یا برآمده شدن استخوان بینی شود. لذا رعایت مراقبت های بعد از جراحی بینی بسیار ضروری است.

تجربه جراحی بینی استخوانی

افرادی که این جراحی را انجام داده اند رضایتمندی از جراحی خود را در گرو مراجعه به بهترین جراح بینی استخوانی می دانند. لذا شما خواننده عزیز می توانید با تحقیق درباره بهترین جراحی پلاستیک این جراحی را به تجربه خوب در جراحی زیبایی بدل کنید.

پاسخ

سیزده − 9 =

Call Now Button