تجربه تزریق ژل گونه

تجربه تزریق ژل گونه

آیا تا به حال تجربه تزریق ژل گونه داشته اید؟

در نگاه هر یک از ما، یک رخ زیبا چند وجه دارد؛چشم است و ابرو و لب و گونه. این آخری را هرکسی ندارد!!!

آنها که دارند اگر چند نقص در زیبایی صورتشان باشد، به کل فراموش می شود و به چشم نمی آید. گونه ها اما مهمان چهره ی همه ی افراد نیستند؛ یعنی همه گونه دارند اما نه از آن گونه هایی که زیبایی صورت را صد چندان کند. به عبارت دیگر بگذارید بگوییم گونه هست تا گونه!

تزریق ژل به گونه

تزریق ژل به گونه

علل موثر در کاهش برجستگی گونه

نداشتن گونه یا دلایل ذاتی و وراثتی دارد مانند: فردی حتی در جوانی گونه هایی صاف و مسطح دارد و یا گذر زمان و فرارسیدن ایام میانسالی و پیری است که برجستگی گونه های افراد را از بین می برد.

ظاهرا همه افراد بر این امر اتفاق نظر دارند که از بین رفتن چربی گونه ها و چال افتان شدید صورت، نخستین نشانه پیری در چهره انسان است.

شل شدن و از رمق افتادن پوست آرام آرام به بدشکل شدن چانه و گود شدن زیر چشم و مهمان شدن چین و چروک ها در اطراف لب و بینی انسان منجر می شود.

زمان مناسب برای تزریق فیلر به گونه

اگر شما در جمع کسانی هستید که آرام آرام پا به میانسالی می گذارید، برای حفظ جوانی و شاداب بودن ظاهرتان، نگذارید زمان از دست برود. اگر با فرم صورتی صاف و تخت و پوست چروکیده در اطراف بینی و چشم ها مواجه شده اید، یک تزریق ساده فیلر می تواند شما را با صورتی کاملا متفاوت از قبل روبرو کند.

آن زمان  است که زیبایی از دست رفته تان، سهل و ساده دوباره برمی گردد. جوانسازی پوست مثل یک معجزه است و کیست که انکار کند جوان کردن پوست انسان در روزگاری که او خرقه میانسالی پوشیده، معجزه نیست؟!

منتها این معجزه از سوی پیامبران علم پزشکی و جراحی پلاستیک و زیبایی رقم می خورد. اما به خاطر داشته باشید تا بهترین دکتر تزریق فیلر در تهران را انتخاب نمایید!!!

دکتر هیربد بهنام جراح پلاستیک در تهران می باشند. شما عزیزان می توانید برای کسب مشاوره و اطلاعات لازم جهت تزریق فیلر به گونه از طریق زیر اقدام نمایید:
شماره ی تماس: ۰۲۱۲۲۶۱۵۳۹۴ و مشاوره رایگان: ۰۹۲۰۳۱۸۲۳۲۸
صفحه اینستاگرام دکتر هیربد بهنام

مقدار تزریق ژل گونه

پیر یا جوان؛ البته فرقی نمی کند، شما به آسانی آب خوردن می توانید با یک تزریق ساده بین ۲ تا ۳ سی سی فیلر یا ژل به گونه، تمام آنچه را که گمان می کنید از زیبایی صورتتان کاسته است را برطرف کنید.

این حجم اندک از تزریق کافی است برای اینکه حجم های از دست رفته صورتتان، بار دیگر سر جایشان برگردند. گفته می شود اسید هیالورونیک جزء ناب ترین انتخاب ها  در زمینه تزریق ژل است.

مزایای تزریق ژل به گونه

ما گمان می کنیم برای مردم ایران و به ویژه ساکنان عزیز شهر تهران مزیت های بیشمار تزریق فیلر به صورت و گونه به خوبی شناسانده نشده اند. درست است که گونه ها فقط یک قسمت از صورت اند، اما معجزه تزریق فیلر که ما از آن حرف می زنیم نه تنها به اصلاح شکل گونه ها می انجامد بلکه، بی درنگ ظاهری جوانتر و شاداب تر را به ما می بخشد.

این کار جدای از این، سبب می شود که چروک های اطراف بینی که به خطوط خنده مشهورند، و تمام نازیبایی های زیر و اطراف چشم هم یکسره از میان بروند!!!

کلام آخر

شک نکنید این باور نادرست که تجربه تزریق ژل گونه، افراد را شبیه به هم می کند، یک افسانه و سوتفاهم است. راستش را بخواهید فقط آنهایی که در این کار افراط می کنند، باید صابون برخی مسائل را به تن خود بزنند که البته این هم مربوط به سلیقه آنهاست.

اما باید بدانید که تزریق ژل در حد اصولی و توسط جراح پلاستیک که زیبایی صورت و آناتومی را به خوبی می شناسد، می تواند طبیعی ترین فرم را در صورت افراد ایجاد کند تا جایی که حتی اثری از اینکه شما به صورتتان ژل تزریق کرده اید باقی نباشد!!!

سایر مقالات مرتبط:

تزریق فیلر به زیر چشم

زاویه سازی صورت با تزریق ژل

مراقبت های بعد از تزریق فیلر

لیفت صورت با تزریق فیلر

پاسخ

سیزده + 8 =

Call Now Button