بهترین جراح پلاستیک در تهران

 بهترین جراح پلاستیک در تهران

در پی میل به زیبایی طلبی که هر انسانی می خواهد با مد زیبایی روز همراه باشد یا به تناسبی در حکم زیبا شناختی برسد.

امروزه شاهد افزایش روز افزون متقاضیان جراحی های پلاستیک هستیم که می خواهند دستی به سر روی خودشان بکشند و از نظر روحی و جسمی نیاز های شان را برطرف کنند. جراحی هایی که هم می توانند بعد زیبایی داشته باشند هم درمانی. مثل:

نمونه کار جراحی بینی نیمه فانتزی

نمونه کار جراحی بینی نیمه فانتزی

در بسیاری از افراد مشاهده شده است که به دلیل عدم اعتماد و عزت نفس نتوانستند خودشان را آن گونه که هستند بپذیرند و همین امر موجب شده است ارتباطات اجتماعی خوبی نداشته باشند و به فکر جراحی های زیبایی بیافتند و خود را از دام چنین توهماتی رها کنند. بنابراین جراحی پلاستیک و زیبایی می تواند یک درد عمیق روحی را هم شفا دهد.

آنانی که در حادثه و اتفاقات زیبایی چهره و اندام شان را از کف می دهند، یک جراح پلاستیک خوب در تهران می تواند منجی و مرحمی بر زخم های شان باشد.

در ادامه به مخاطبین عزیز کمک می کنیم تا بدانید چگونه یک متخصص جراح پلاستیک خوب ر ابشناسید و از بهترین متخصص جراح پلاستیک بهره مند شوید.

چه نکاتی در انتخاب بهترین جراح پلاستیک حائز اهمیت است؟

در ادامه به برخی از این نکات به صورت کلیدی و مختصر برای شناسایی بهترین جراح های بینی، جراحان پلاستیک و آندوسکوپی سینوس، پرداخته ایم:

 1. بررسی اسناد و مدارک تحصیلی و پژوهشی در زمینه تخصص مورد نظر و تعداد پژوهش های معتبر در این زمینه
 2. تعداد جراحی های موفقیت آمیز در این زمینه
 3. میزان تجربه و مهارت بالای پزشک در انجام عمل جراحی
 4. ارزیابی سطح آمادگی های جسمی و روحی پزشک مربوطه
 5. به راستیکه شناخت اصول زیبا شناختی، یک جراح پلاستیک را می تواند به بهترین خود تبدیل کند، زیرا زیبایی ها تایع قوانین و تناسبی است که از آن پدید می آیند.
 6. در خصوص امکانات اتاق عمل، بیمارستان مورد نظر جراح تحقیق و بررسی کنید.
 7. در تمام طول مدت فاصله بین اولین مراجعه به پزشک تا لحظه ی آمادگی برای اتاق عمل، تمام جزئیات را به خاطر داشته و تحلیل و بررسی کنید، تا با اطمینان خاطر به سمت اتاق عمل بروید.
 8. موقعیت مکانی از اهمیت بالایی برخوردار است، در دسترس بودن بهترین جراح می تواند یک امتیاز محسوب شود وبه شما کمک کند برای چکاپ های پس از جراحی به راحتی رفت و آمد کنید یا سر موقع در آن جا حضور پیدا کنید و از تنش، استرس و آلودگی به دور شوید.
 9. برآورد هزینه جراحی و دستمزد جراح نیز برای برخی از افراد بسیارمهم و حائز اهمیت شمرده می شود.

در آخر اینکه برای انتخاب جراح به روش و شیوه ی جراحی آن دقت کنید. می توانید از تجربیات افرادی که سابقه و تجربه مراجعه به این جراح را  داشته اند کمک بگیرید و احوالاتشان را جویا شوید.

درهنگام مراجعه به پزشک چه سوالاتی باید پرسید ؟

قیمت جراحی بینی و عمل آندوسکوپی سینوس چقدر است؟

چه روش های برای جراحی پلاستیک در دسترس و به روز است؟

دوران نقاهت و مراقبت های قبل و بعد از جراحی زیبایی بینی چه مدت طول می کشد؟

نتایج عمل، چه مدت پس از عمل جراحی هویدا می شود؟

چه خطرات و عوارضی بعد از جراحی ممکن است رخ دهد؟

از چه سنی می توانید برای عمل جراحی زیبایی اقدام کنند؟

جراح پلاستیک کیست و چه می کند؟

فردی است که در ابتدا به گذراندن مقطع پزشک عمومی مشغول بوده و در ادامه با توجه به علاقه و نیاز جامعه امروزی به ادامه تحصیل در حوزه تخصصی جراحی پلاستیک پرداخته و توانسته به عنوان فردی موثر و مثمر ثمر در جامعه حاضر شود.

 • مشکل و نقص بسیاری از بیماران و افراد نیازمند را رفع کند و طبق پایبندی به سوگند نامه و اخلاق حرفه ای خود عمل کند.
 • با اخلاق، انصاف و گشاده رویی از بیماران خود استقبال کند و تمام تلاش خود را برای نتیجه دهی مطلوب در عمل های جراحی خود به کارگیرد.، صرفاٌ حامی منافع مالی خود نباشد و به بیماران و وضعیت جسمی و روحی آن ها نیز توجه کند تا بتواند به یک پزشک متخصص محبوب بدل شود.

 • همانطور که گفته شد از سلامت جسمی و روحی برخوردار باشد، تا بتواند روند عمل جراحی را به بهترین نحو ممکن پیش ببرد تا خدایی ناکرده به دلیل سهل انگاری؛ فرد متحمل خسارات جبران ناپذیری نشود.
 • نکات مراقبتی قبل و بعد از جراحی را به طور واضح و دقیق با مراجعه کننده در میان بگذارد، حتی از عوارض احتمالی ناشی از جراحی حرف بزند تا بیماربا دیدی باز و واقع بینانه تصمیم گیری کند.

به مراجعه کنندگان خود اهمیت بدهد وبرای وقت و هزینه ای که صرف ملاقات با پزشک کرده اند احترام قائل باشد. زیرا بسیاری از مشتریان از معطلی در مطب پزشکان گلایه مندند و ازاتلاف وقت خود می گویند که این مشکل را می توان با نوبت دهی های آنلاین یا برنامه ریزی های منظم برطرف کرد.

دکتر هیربد بهنام (جراح و متخصص گوش، حلق و بینی در تهران)

دکتر هیربد بهنام (جراح و متخصص گوش، حلق و بینی در تهران)

سخن پایانی

کوشیدیم حدالامکان از نکات و ویژگی های یک جراح خوب سخن بگوییم و در انتخاب بهترین جراح پلاستیک شما را یاری کنیم.

 • به نکاتی که در مطالب فوق ارائه شد، توجه کنید، زیرا عدم انتخاب بهترین پزشک متخصص و حاذق، می تواند حامل خساراتی جبران ناپذیر برای شما باشد.
 • در تصمیم گیری برای مراجعه به جراح پلاستیک، ضرورت انجام عمل جراحی خود را دریابید، سپس برای مراجعه اقدام کنید.
به دستوراتی که پزشک برای اقدامات و آمادگی های پیش از عمل به شما می دهد به خوبی عمل کنید، همینطور مراقبت های پس از عمل نیز از اهمیت بالایی برخوردار است، زیرا می توانند روند بهبودی را تسریع ببخشد.

پاسخ

نوزده − 7 =

Call Now Button