بهترین جراح بینی در تهران

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که؛ بهترین جراح بینی در تهران کیست؟

انتخاب بهترین جراح بینی در تهران، آرامش خاطر بیمار برای کسب نتایج رضایت بخش و قابل قبول حاصل از عمل بینی را دو چندان می کند.

بنابراین با کمی تامل می توان به اهمیت انتخاب جراح بینی و تاثیر آن در نتیجه ی حاصل از عمل بینی پی برد. در این مطلب به بررسی پارامترهای مهم در انتخاب بهترین جراح بینی در تهران می پردازیم.

به نظر شما بهترین جراح بینی در تهران چه ویژگی ای دارد؟

بهترین جراح بینی استخوانی

همانطور که در مقاله ی جراحی بینی بیان شد؛ نوع بینی در جراحی و نتایج حاصل از آن تاثیر می گذارد. بینی های استخوانی؛ نمایی غضروفی توام با پوست نازک دارند.

اغلب بینی های استخوانی دارای برآمدگی و یا قوز جزئی می باشند. اکثر افرادی که بینی های استخوانی دارند بیشتر به علت تغییر فرم و حالت بینی خود اقدام به جراحی زیبایی بینی می نمایند.

جراح بینی استخوانی، در حین عمل فضای بیشتری برای دستکاری بافت بینی استخوانی دارد و می تواند تغییرات مثبتی جهت خوش فرم شدن و زیبایی بینی ایجاد نماید.

در این قسمت می توانید؛ نمونه ای از جراحی بینی استخوانی توسط دکتر هیربد بهنام، جراح بینی در تهران را مشاهده نمایید.

نمونه جراحی بینی استخوانی دکتر هیربد بهنام

نمونه جراحی بینی استخوانی دکتر هیربد بهنام

برای دیدن نمونه کارهای بیشتر به صفحه اینستاگرام دکتر هیربد بهنام مراجعه نمایید.

بهترین جراح بینی طبیعی

برخی از افراد تمایل دارند بینی خود را کاملا طبیعی عمل کنند. این افراد می خواهند به گونه ای بینی خود را عمل کنند که اطرافیان متوجه جراحی بینی آن ها نشوند.

معمولا رفع عیوب ظاهری و یا درمان سایر مشکلات بافت بینی (از قبیل تنگی نفس، انحراف تیغه ی بینی، شکستگی های احتمالی و…) رضایت این گروه از بیماران را جلب می نماید.

گروه دیگری از افراد نیز هستند که تمایل به زیباتر شدن در عین سادگی دارند!!! این افراد اعتقاد دارند داشتن چهره ای طبیعی و در عین حال بدون عیب، بسیار زیبا و ایده آل می باشد. این افراد بالعکس اشخاصی که تمایل به داشتن چهره های عروسکی و مصنوعی دارند، تمایل به داشتن چهره ای طبیعی و زیبا بعد از جراحی بینی دارند.

دکتر هیربد بهنام متخصص گوش، حلق و بینی، و جراح پلاستیک در تهران می باشند. راه های ارتباطی با دکتر هیربد بهنام به شرح زیر است:
شماره ی تماس: ۰۲۱۲۲۶۱۵۳۹۴ و مشاوره رایگان: ۰۹۲۰۳۱۸۲۳۲۸
صفحه اینستاگرام دکتر هیربد بهنام
دکتر هیربد بهنام (جراح و متخصص گوش، حلق و بینی در تهران)

دکتر هیربد بهنام (جراح و متخصص گوش، حلق و بینی در تهران)

جراح بینی خوب در تهران

اولین وظیفه ی جراح بینی خوب و مجرب، بررسی و آنالیز دقیق چهره ی بیمار و عیوب ظاهری آن می باشد. جراح با بررسی بافت بینی از نظر ظاهری و داخلی (با استفاده از سی تی اسکن) می تواند تصویر سازی مناسبی در ذهن بیمار، از نتیجه ی حاصل از جراحی بینی ایجاد نماید و او را از تغییرات احتمالی بعد از عمل مربوطه آگاه سازد.

به خاطر داشته باشید بهترین مشاور برای شما؛ جراحتان می باشد. بنابراین به علم و دانش زیبایی پزشک خود اعتماد کنید و از درخواست های نامعقول و انتظارات غیر منطقی پرهیز نمایید تا از جراحی بینی خود و نتایج حاصل از آن نهایت لذت را ببرید.

در این قسمت ویدیویی از رضایت بیمار بعد از جراحی بینی توسط دکتر هیربد بهنام، را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.

پیشنهادات ویژه:

مراقبت های بعد از جراحی بینی

جراحی ترمیم بینی

جراحی آندوسکوپی سینوس

Call Now Button